Primaire tabs

U bent hier

Het nieuwe AREI (ism Bureau 9000)

Waarom een nieuw AREI?

De structuur van het bestaande AREI - dat dateert uit 1981 - kwam niet volledig overeen met de Europese wetgeving. Door de jaren heen werden tal van nieuwe artikels aan het AREI toegevoegd, waardoor soms tegenstrijdigheden ontstonden. De technologische wereld vandaag is niet dezelfde als die van 40 jaar geleden, toen het eerste AREI het levenslicht zag. De vraag om herziening was dus hoog, en vandaag ligt er een duidelijk antwoord op tafel: het AREI 2020!

 

Wat verandert er precies?

Vanaf 1 juni 2020 moeten elektrische installaties afgetoetst worden aan het AREI 2020. Heb je dit nog niet gedaan? Geen paniek. Om het voor ondernemers, preventieadviseurs, zaakvoerders, vrije beroepen en elektro-installateurs makkelijker te maken, voorzien wij de opleiding 'Het nieuwe AREI 2020'.

 

Programma

  • Situering van het nieuwe AREI
  • Uitwendige invloedsfactoren & de impact ervan
  • Beschermingsmaatregelen tegen brand
  • Bescherming tegen elektrische schokken (aanraking, veiligheidsslot, bliksembeveiliging)
  • Elektrische bescherming tegen overstroom
  • Installaties in explosieve omgeving of geleidende afgesloten ruimten
  • Veiligheidsinstallaties en kritische installaties
  • Verantwoordelijkheden en verplichtingen voor eigenaars, uitbaters, medewerkers en BA4/BA5-personeel

 

Praktische info :  

Examen : Om het opleidingscertificaat te krijgen, wordt er een test afgenomen op het einde van de opleiding. Hiervoor mag u de cursus gebruiken, dus alles kan opgezocht worden indien nodig. Neemt u wel een laptop/tablet/smartphone mee om dit digitale examen te maken? WIFI is gratis ter beschikking in de opleidingszaal. Indien dit niet mogelijk is, vragen we u om dit door te geven, zodat we een examen op papier kunnen voorzien.

 

Interesse in een opleiding bij u ter plaatse ?

Attentia Academy

 

Prijs

€ 360 per deelnemer 

Inschrijven

29 juni 2023 (9u00 - 17u00)
het nieuwe AREI - 29/06/2023 - Nazareth - CRS 6387

Nazareth-Gent
Schrijf je in
28 september 2023 (9u00 - 17u00)
het nieuwe AREI - 28/09/2023 - Nazareth - CRS 6388

Nazareth-Gent
Schrijf je in
14 december 2023 (9u00 - 17u00)
het nieuwe AREI - 14/12/2023 - Nazareth - CRS 6389

Nazareth-Gent
Schrijf je in

2023 ©
Attentia
Privacyverklaring | Disclaimer